Showing posts with label Rahe. Show all posts
Showing posts with label Rahe. Show all posts

Saturday, March 27, 2010

Vaheaeg

So, suht iga päeva olen jõudnud käia, ainult reede ei mänginud hästi välja. Aive trennis sõidan praegu Ofreiaga, kes oli üliokei, ja mulle tundus, et hakkab juba looma KUNI TÄNASENI. Muidugi pinnas on ÜLIMUSLIKULT sitt, niiet asi võib olla ka selles. Täna üliilusti juba pööras korralikult sääre vahel, suuga töötas aga mida ta EI teinud oli taguotsatöö. Täielik 0. Ma muudkui üritasin ja üritasin aga pinnas oli nii sitt ja ta mingi sumpas selle jura sees ja ma läksin nii närvi ja täiesti kohutav ikka. Ma loodan, et pinnas läheb paremaks ja KIIRESTI. Siis Rahega ( kes on vana paks eestlane, kes pandi alles sadulasse ja kes viskab lapsi alla niiet ma sõidan temaga, et veits kombeid õpetada). Karjamaal annab juba kätte, tagumisi jalgu annab ka. Kui varustust tahad hakata panema, siis hakab mööda boksi ringi jooksma, literally. Ja kui selga hakkad minema, siis rammib otsa. Nunnukas. Aga juba areneb normaalsuse poole. Ja siis Pressu, kes on nii nunnukas ja kellele hakkame varsti sadulat selga panema, ma ikka loodan, et äkki saan temaga kunagi kõrgemaid sõitma hakata, praegu tundub küll täiesti võimeline selleks olevat. Ilus suur normaalse närvikavaga elukas, Nuhja kohta juba väga eriline nähtus.
Pm natukene kahju endast, jätkuvalt grupikate kordasõitja, sest hobust POLE. Varsti peaks Lakay poegima, siis saab vähemalt oma meetritki sõita. Raske elu ikka.

Saturday, October 24, 2009

Selles suhtes et, ma kirjutan seda ainult enda jaoks ja eeldan, et keegi ei loe seda aga ma hakkasin mõtlema, et KUI keegi peaks seda lugema, siis andke endast märku, siis ma vb kirjutaksin vähe rohkem asjadest.

Aga nädalast siis.

Neljapäeval Aive trennis oli meid mingi 100 jälle nagu tavaliselt. Sõitsin nii, et libisev oli käes aga ma seda kasutada ei tohtinud, me nüüd üritame ikka jõudsalt libisevat maha saada. Lakay tuli tagant palju paremini peale kui tavaliselt, eest loomulikult ilma nii hea ei olnud, aga Aive oli väga rahul ja ma ka suht.
Reedel Lakay puhkas.
Laupäeval tegime veits hüppetrenni, mingeid megamadalaid, 80cm vb. Jälle nii, et libisev peal, aga ei kasuta, no hüppamiseks panin lõua alla, et sisse ei hüppaks. Jällegi ,tuli tagant paremini peale kui varem ja hüpped tulid päris head. Vahepeal pani enne takistust alt ära, siis oli rõve aga kui sääre vahel püsis, oli supper, tuli samm välja ja tõukas ka ilusti. Siis ma hüppasin veits Ofreiaga ka, kuna ma hakkan temaga veits sõitma talvel ja reedel võistlen taga tallivahelistel, ta oli MEGAimelik. Esiteks muidugi see, et ei lähe üldse edasi allüürisiseselt, RÕVE. Ja siis tal megarõve sadul ka, nagu mingi panni peal istuks. Ühesõnaga temaga vaja ikka MEGApalju tööd teha. Ja siis peale meid pidi mingi tädi sõitma Rahega aga ta ei saanud temaga hakkama ja siis ma pidin Rahe selga minema ja siis ta läks Lakay segal. Tore. Aga ta tegi ainult vaba ratsmega sammu ja veits traavi, so seegi hea. Rahe oli ilgelt nunnukas, täiega õpihimuline ja nii, alguses ei saanud üldse aru ,et peab välismise ratsme peale pöörama, aga kui ma olin mingi 10 minutit sõitnud, siis oli täiega ok.
Egatahes, andke siis palun teada, kui keegi seda lugema peaks, kuigi ma eeldan, et keegi ei loe :D