Showing posts with label Kirbu. Show all posts
Showing posts with label Kirbu. Show all posts

Saturday, December 17, 2011

Lakay veits lonkab praegu niiet tegelen vähe teistega.
Neljapäeval sõitsin Viigriga, tegelesin põhiliselt oma kätehälbega, see nii häiriv jama. Viiger oli muidu täitsa ok, natuke rabe on aga parem kui viimati kui ma proovisin.
Reedel sõitsin Kirbu, kes oli pääääris hea.
Laupäeval sõitsin Pressut, või noh, jalutasin paar ringi platsil, tegi mingit naltsi suts üritas eest üles tõusta for some reason ja ma ei tea mida. Weird horse.

Saturday, October 22, 2011

Reedel sõitsin ja no ma ei tea, NII minu hobune, ilmselt sellepärast, et ma temaga juba päris kaua sõitnud. Aga no tõestitõesti klapib superhästi, ma saan nii aru mis ta mõtleb , ja muidugi ofc Rintsu teeb ka suure osa sellest tööst ära aga ma ei tea kust ma nüüd endale selle suure Lakay leian kui kunagi hobuseostuks läheb. Viiger ja Kirp olid okei, Viiger lebolebolebo, lihtne ja no megamõnus sõita, vii keskele ja istu, pöörab ka paremini kui Lakay nahh, Kirp oli ka tubli, no pani säärest läbi, et kui ta ikka tahab tõrkuda siis väga ei jopppa aga tubli oli, Nelel oli juba normim ka niiet ok kõik.
Aga jaa, Lakay on ikka oma ja mõnus ja nunnu ja armas ja ashflgkdflk, Lakayga võistlemine on ikka täiestitäiesti teine tunne, naljakas ja imelik, aga muidugi tegin ka Viigri ja Kirbuga ka ikka nii hea sõidu kui sain, aga see peale võistlust tunne pole üldse võrreldav oma on ikka oma ja täitsa teine asi.

Monday, October 3, 2011

Lakay oli täna täiega cool.
Traavis alguses jauras, mida ta tavaliselt ei tee AGA ma hoidsin need näpud koos ja värki ja ei hakanud vastu kangutama ja andsin järgi normaalselt ja sõitsin säärega ja lükkasin ära mõlemale poole ja tegin neid sisse ja välja painutamisi ja TADAAAA läkski täiega heaks, nagu, üliüliheaks.
Niisiis galopp, juras veits aga kohekohe tuli Rintsu ja seletas värgi ära ja jällegi, ta läks täiega heaks, natuke paterdas kuna nii lombine oli aga no ülihästi käes ja nii, supermõnus.
Siis proovime seda kontrakaarevärki millest ta eelmine kord mingi hüsteeria sai ja ta tegi paremale ÜLILEBOLT, galopp oli nii hea ka, püsis lõtva. Vasakule pidin veits rohkem nõudma ja samas rahustama, aga ikkagi tegi jumala okeilt.
Ja siis tegime veel üle lati jalavahetusi ka, alguses ise jaurasin seal aga kui ennast korda sain tegi Lakay ka nii hästi.
Ta nii awesome.
Ja siis sõitsin Kirpu ka, alguses juras täiega vastu aga ma ei tea, mul see käetunnetus palju paremaks läinud selle sõrmed kinni sõitmisega viimasel ajal, siis sain kuidagi täiega ruttu heaks ja pehmeks ehk siis lõpuks oli hea.

Monday, September 12, 2011

Täna oli Rintsu.
Mul olid käed ja õlad täiega väsinud ja siis pidin hullult keskenduma, et ma hoiaksin ikka pehmet kontakti aga ta oli ikka selline kahtlane. Traav hakkas paremaks juba minema aga siis ütles Rintsu, et tehke galopp ära. Tegin siis Rintsu ütles, et ma sõidaks rohkem edasi ja annaks talle piitsapiitsa veits ( seda ta tegelikult ei öelnud :D) ja siis et ma võiksin ikka kannustega sõita jaaa et ma teen kätega hälvarlusi. Enivei, siis hakkasime jalavahetusi tegema üle lati alguses, kohe esimese korraga tegi, täiega tubli :D Lõpuk siis proovisin ilma latita ka ja tegi, küll rahmeldas ja nii aga no ma ise tõmblesin seal ja esimene kord ka alles, aga TA TEGI ehk siis polegi lootusetu.
Sõitsin veel lõputraavi ja hoidsin käsi normaalselt ja painutasi ja värki ja ta läks täiegatäiega heaks.
Kirp ajas mind närvi täna, sest ta jobutas aga lõpuks oli ok.

Wednesday, September 7, 2011

Täna sain läbi raskuste jälle selliseks, nagu ma tahan, et ta oleks. Aga eks ma tahan talt ka väga palju enda taseme kohta :D Ta ikka nii tupsununnu, aga samas ta nii keerulise iseloomuga kuidagi, temaga on nii raske kommunikeerida vahepeal :D
Pressu tegi täna naltsi JÄLLE, sest kass oli seal põõsas mida ta kardab ja no siis oli vaja ehmatada kogu aeg. Ja siis mingi aeg ta lampi jäi seisma paar korda ja keeldus edasi minemast ja tahtis kas taadndada või pea maani panna, ta nii imelik.
Kirbuga sõitsin ka, ta oli suht ok, tegin paar hüpet ka, täiega hästi hüppas.

PS! Aa, täna jõudsin koju ja siis hakkasin vist pükse vahetama or smt, ja siis kummardasin ja RÄME valu ja raks käis selgroost läbi, nagu oleks mingi selgroo murdnud, ja siis ma mingi halasin 5 min looteasendis maas, ja siis läks vaikselt üle. MA PEAN TÕESTI ARSTI JUURDE MINEMA.

PS! Ma sain läpaka kätte ja see täiega ilus ja meeldib mulle ja hea suurusega ka, jeiiii, ainult ma tahaks ilusat kotti sellele ja ma ei tea kas see on reaalne.

Thursday, August 18, 2011

Lakayga hüppasime, soojendus oli okei, mitte kõige parem, aga täiesti okei.
Alguses tulin poolistakus ja lasin Lakayl vabalt joosta, sain suht hea tempo lõpuks. Ainult et seda tempot on raske hoida, see on väga lähedal piirile, kus on juba üle ajamine. Aga ta hüppas hästi ja mõnus trenn oli, paugutas isegi tagumist otsa veist. Üleüldse Lakay hüppetehnika on niii palju paremaks läinud, ta actually sirutab ja tõstab oma jalgu veits, i like.
Siis Pressu, kellega sõitsin lahtiselt, ja ta oli suht ok, kui alguses traavi ajasin ja ta ei läinud ning stekki andsin, siis tegi veits järsema liigutuse, aga no see polnud midagi. Ja kui alla hakkasin tulema, siis ehmatas ja pmts läksid tal jalad alt ära, normal :D
Ja SIIS ratsutasin veel Kirbuga, kes oli ok ja siis hüppasin veits, Rintsu oli veel seal ja õpetas veel veits poniratsutamist mulle :D

Wednesday, August 10, 2011

Homme õhtul läheme Perilasse, sõidan reedel 90, laupäeval 100 ja 105/115 ( kui julgen) ja pühapäeval 105.
Ja Kirbut olen ka sõitnud praegu, aina paremaks läheb, hüppab juba täitsa hästi ja ratsmesse tuleb ka, väga ei püsi veel ainult ja natukene tahab ratsme taha minna vahepeal, aga no alguse asi, iga päevaga on juba parem.

Tuesday, July 26, 2011

Ma elan nüüd tallis ja sõidan paljupalju.
Igaljuhul reedel Lakay polnud väga hea, istus ratsme otsa ja no vastik oli, aga trenni lõpuks oli ok. Laupäeval lasin puhata, pühapäeval oli sammumaastik.
Reedel ja pühapäeval sõitsin Kirbut, pühapäeval oli juba täiega hea, galopis toetas megahästi ja sammus ja traavis sai täitsa alla küsida, nice.
Esmaspäeval oli Lakay megahea, nii mõnus ja kerge. Sääre eest ära astumistega jamasin aga lõpuks oli okei. Viigriga sõitsin ka millalgi, ta oli ikka suuuuuht kange eest. Teisipäeval hüppasime, alguses tulime nii,et latt, fulee, latt, fulee, lattaed. Sinna nägin latile kogu aeg ÜLIhästi sammu, igakord lihsalt ja siis pärast tulima nii, et latt, fulee, lattaed, fulee, latt. Jälle nägin täiega hästi ja ta hüppas supersuperhästi. Siis tulime süsteemi, sinna ma ei näinud hästi, või no nägin, aga ei osanud midagi teha. Aga lõpuks tuli ja siis parkuur oli ka väga hea.
Teisipäeval sõitsin Ofreiat ka, sest kõik räägivad kui rõve ta on aga minu arust ta oli täiega okei, veits alguses vedas aga kui hoidsin ise käe pehme läks suht ruttu heaks, täitsa mõnus oli sõita.

Monday, July 4, 2011

Lakay oli suht awesome täna.
Tegin üleminekuid paljupaljupalju, täna tegi täiega hästi juba, püsis ilusti ratsmes. Sääre eest ära tegi ka täiesti esinduslikult ja galopiletõsted olid ka juba väga head. Tõusis täiesti ratsmes ja tõi kohe tagumise otsa täiega alla ja no supersuper hea oli galopp täna.

Sõitsin Nele Kirbuga ka täna esimest korda, temaga tegin ka üleminekuid, umbes 20 korda pidin stekiga üleminekuid tegema, aga lõpuks mõikas. Aga muidu ta on kift, cool poni Nelel :D