Showing posts with label Off. Show all posts
Showing posts with label Off. Show all posts

Tuesday, February 4, 2014

Ma pole ilmatuma pikka aega kirjutanud, kuna Ottokas oli vahepeal lombakas :(  Aili käis mitu korda ja Ottokas sai rohtu, massöör käis ja nüüd teeb Aive talle massaaži.
Eelmine nädal sai uuesti sõitma hakata. Minu arust on ta parem kui enne, ehk oli tal juba enne kui lonkama hakkas kuskilt valus. Nädalavahetusel oli ta eriti hea, (reedel ja laupäeval). Pürgis ilusti edasi ja enamasti oli nõus ilusti lõdvestama. Galopp oli ka palju parem kui enne lonkamist. Ma hetkel üritan veel lühikese trenne teha, et mitte liiga suurt koormust kohe peale panna. 
Loodan, et varsti saab hüppama ka hakata, ei mäletagi enam kuidas see käis :)

Laupäeval käisin Nuhjas ka Offi kordetamas. Lõpuks jooksis megaaailusti ja rahulikult see oli lihtsalt niiii nunnu. Kõige nunnum poni maailmas.
Üritan siis nüüd jälle tihedamini kirjutada ka, ehk õnnestub.

Sunday, November 3, 2013

Off on NIIII LAHEEE! Mul on niii kahju, et ma pole 13-aastane pisike tüdruk. Ta läheb iga trenniga aina paremaks. Neljapäeval hüppasime ja ma pole ise peaaegu aasta aega (!) hüpanud ja ta oli niiii tore, ise võttis enne takistust juurde, hüppas igalt poolt välja ja no nii hea poni. Täna peale selle, et moll all jooksis, suutis traavis lausa täitsa pikalt ratsmes joosta täitsa nagu päris ratsahobune. Tuli ilusti tagant peale ja kõik. Peale galoppi läks küll natuke liiiiga energiliseks ja kui ma minna ei lasknud hakkas veidi protesteerima, aga üldiselt oli superhea. Ta lihtsalt nii lihtne sõita ta oleks superponi mingile väikesele poniratsutajale! :)

Sunday, October 27, 2013

Offiga läheb ilusti. :) Ega ma talt palju ei küsi ja proovin teda lihtsalt lõdvestama saada, traavis kipub hirmsasti kiirustama. Täna tulin mingit 5cm ristikest ka ja tuli täitsa ilusti. :) Ega midagi väga kirjutada polegi, annan lihtsalt teada, et sõidan ja täitsa tore on. :D Muidugi põlved on peaaegu üle sadulaääre, see on üsna ebamugav.

Thursday, October 24, 2013

Nonii, Offiga sõidetud ja ei olnud hullu midagi. Tegin kordet ette ka ja ei teinud selga minnes midagi ja trenni jooksul ei üritanud ka kordagi minust lahti saada. Eks ta pisike ole ja mul liigi hetkel istakuga probleeme siis seal veel raskem istuda aga no eks see varsti tuleb mul jälle tagasi ma loodan. Sadulaga on ka veits jama, hüpata ma sellega ei saa, kuna hüppejalusega on põlv üle sadulaääre... Tagumik õnneks nii suur ei ole, see mahub ilusti ära aga jah, jalgadega on probleem.
Off oli noh, kolmene. Mulle meeldis, et ilusti tuli edasi-tagasi ja pööras ja kõik, vasakule vajus natuke sisse aga no sellega ma väga harjunud juba tänu Lakayle, sellest saab vast ruttu lahti ma loodan. Galopis pidin päris tugevalt küsima, et järgi annaks, aga üldiselt oli täitsa mõnus ja tore ja polnud karta midagi.
Ega ma midagi palju ei teinudki, traavivolte, natuke galoppi suure ringi peal ja üritasin ise otse istuda (Rintsu nägi esimese minutiga, et ma täitsa vildakas).
 Muidugi hüppamine on järgmine asi mille pärast muretseda. Ta on nii pisike, et tema seljast tundusid kõik takistused jumalast suured. Aga eks sellega tegelen siis, kui hüppamiseks läheb.
Aaa, peale trenni olid tal jalad liivased ja nende puhastamine talle väga ei meeldinud, korra virutas mulle lausu päris mõnusa tutaka vastu kätt jalaga, eks tuleb harjutada.
Täna siis esimest korda Offiga sõitma. Õnneks ma hüppama tema kohe esimene trenn ei pea, niiet seegi hea. Aga ma ikka põen veits, kuna ta nii pisike ja mina nii suur ja ma arvan, et mul on sealt ikka äärmiselt lihtne alla katapulteeruda. Ja kuna ta selga minnes aeg-ajalt pukitab nagu ma kuulnud olen, siis see mulle ka ei meeldi kohe üldse. Ja ta sadul tundus nii pisike, et mina sina küll ära ei mahu. Ja veel igast asju mille pärast ma põen, aga eks täna saan siis nendele küsimustele vastused.
Aga helgema poole pealt ma ikka väga ootan temaga sõitmist, kuna ikkagi Lakay varss ju ja pidi täitsa tema moodi olema iseloomust ja sõidust. :)

Sunday, June 27, 2010




Niisiis. Teisipäeval tegime latitrenni, mis oli ÜLIMEGA kasulik ja võistluste jaoks superhea. Sain Lakay galopi jälle korda ja no supersuper õige asi õiges kohas oli see trenn, just what i needed.

Kolmapäeval üritasin Lakayd saada normaalseks ja lõdvestama ja heaks ja sain ka õnneks, suht hea trenn oli, kuigi veits kaklesime ka.


Aa ja meil on nüüd mingi massive karjamaad ja siis Lakay oli nagu mingi kõige tagumises otsas niiet mul läks temani kõndimiseni aega umbes 15min so tagasi ma ei jaksanud enam kõndida.

Neljapäeval siis käisime Väänas, 80 ja 100. Lakay varss jäi täitsa ellu jälle, ei saanud traumat.

See on siis Off Limit, Lakay ja Onslow varss, mära, hull nunnukas.

Lakay oli täiega hea, superpinnas oli seal, Lakay hüppas alguses mingi 15cm varuga neid asju. 80cm tuli ilusti kõik välja, oli täiesti sääre vahel ja võitsime ära. :)

100cm oli mu kõige ilusam sõit nendel võistlustel enda arust, superhästi sääre vahel, megailusti hüppas kõike, III. koht.

Reedel sõitsime 100 ja 110

100 võitsime ära, kuigi mul tuli poole parkuuri ajal jalus ära ja siis ma sõitsin ilma jaluseta pool parkuuri, nice. 100 soenduses hüppas korra tagumiste jalgadega okserisse sisse ja siis hakkas pärast oksereid veits põdema, siblis ilgelt ette, parkuuri ajal passis ka neid veits, aga läks üle ja see-eest megavaruga.

110 oli ka hästi, aga Lakay oli nii vässu juba, tõmbas lampi 1. maha. Siis andsin sahmaka stekki, hakkas hüppama ja ülejäänud oli väga ilus.
Üldiselt superhead võistlused, ma Lakayga megarahul.

Laupäeval ma sõitsin Fantaga (1x elus) kuna Aive tahtis et ma temaga koolisõitu pühapäeval võistleks, sest ma olin veendunud, et ma seda Lakayga ei tee kuna ta peaks puhkama.
Sõitsin siis 1. korda skeemi läbi, aga väga hull polnudki, Fanta ei oska absull mitte midagi.
Pühapäeval siis sõitsin selle traaviskeemi ära, midagi 67ga tuli see %, nad hindasid meeeeeeeegaleebelt, sest väikeste laste võistlus oli ja värki. Ma sõitsin väljaspool arvestust, aga muidu oleksin ära võitnud selle megalihtsaskeemi mis koosnes umbes 3st harjutusest.


Tuesday, March 30, 2010

TULI ÄRA!

29. märts sündis siis väike nunnu märavarss. :) Raudjas või midagi sinnakanti, ja armas ja pisike. Eks kui ma homme talli lähen, siis tšekin uuesti üle. Esimesed muljed lihtsalt, et meganunnu :D