Showing posts with label Benefactor. Show all posts
Showing posts with label Benefactor. Show all posts

Sunday, September 11, 2011

Reede puhkas, ta ei läinud gruppi, niiet sai ikka puhkepäeva, jeii.
Laupäeval ja pühapäeval tegin palju kokku-lahku sõitmiseid igas allüüris ja traav oli megahea, selline tunne, et sellisega võiksin skeemi sõita küll, hästi stabiilne oli ja ühtlase rütmiga. Galopis ta oli eest veits kange, aga pühapäeval oli juba varem kui laupäeval.
Pühapäeval käisin trennis erinevate hobute seljas ka, Ofreia on täiega ok, ta on eest natukene kange aga kui ise pehme käega sõita, siis ta annab ka pehmeks eest suht ruttu. Benekas oli sammus kõige hullem puulõug ever, temaga on vaja rahulikult ja pehmelt sõita. Ja Viiger on parem kui siis, kui ma temaga viimati sõitsin.
Esmaspäeval, kui ma saan seminarist varem ära ja kõik laabub, jõuan trenni ka vb.
NV tahaks Veska minna, aga ma ei tea sellest hetkel midagi niiet see võib vabalt ära ka jääda, aga noo loodame parimat, pealegi Veska on alati väga huumorikas.

Sunday, May 15, 2011

Reedel oli hea, sääre eest tegi traavis väga ilusasti.
Laupäeval jamas selle koha pealt ja siis tegin veits võhma talle, lõpuks läks galopp täiega heaks. Pressu on leidnud omale debiilikust sõbranna Bene ja võtab üle kõik tema halvad kombed, mille tagajärjel sai Kaia Pressu käest jalaga + ma pidin pool tundi Pressut karjamaal taga ajama, great success.
Pühapäeval oli Lakay täiega nummikas ja tegin jälle veits võhma ja tulin mingi 10cm ristikest ka. Pressu oli ok KUIGI ma pidin teda jälle karjamaal suht taga ajama, sest ta käis selle debiil Bene järgi. Kohutav hobune. A ja kui ma Pressuga sõitsin, siis mingid kured tegid seal mingit paaritamisrituaale ja kraaksusid ja Pressu tahtis seda vahtida kogu aeg, was annoying. :D
A ja korra käisin Benel seljas, kes oli normim kui arvasin ja jooksis mööda rada küll galopis, aga vajab veits füüsilist jõudu :D Jaaaaaa siis aitasin Kaial Camparyt kordetada, sest Campary on wild mustang. :D:D

Sunday, February 6, 2011

Laupäeval sõitsin, alguses oli halvem kui tavaliselt, aga olin tubli ja ei läinud närvi ja lõpus oli sama hea kui alati.
Pühapäeval olin maailma kõige tublim pliks ja sõitsin Lakay, jälle alguses oli imelik aga pärast oli väga hea. Siis sõitsin Hurmiga kes on suuuur torikas, väga midagi ei oska. Istusin selga siis tundus ilgem puulõug ja üritas kogu aeg traavi minna. Aga siiiiis painutasin ja painutasin ja lõpuks läks isegi ratsmesse ja sain isegi sääre eest ära astuma. Sammus küll, traavini ma ei jõudnudki, ta oli ka nii läbi lõpuks sellest sammust, et ma ei hakanud piinama.
Siis Sõitsin Benefactoriga, kes ka torikas, aga mitte NII koljat. Ta ka tahtis ilgelt joosta + läks lampi rämedalt üle ratsme ja viskas pea lakke, alguses. Meganärvi ajas, aga tegin pmts sama jura ja läks palju lihtsamini ratsmesse aga sääre eest ära oli raskem, aga lõpuks läks. Ja temaga tegin traavi ka, mis oli suuht ok. Vahepeal mingi ühes koos üritas lampi 4 x järjest ära tõmmata, pani lampi pea lakke ja lõua blokki. A no ma ei lasknud kordagi, siis lõpuks lõpetas ära ja oli tubli hobune :D
Siis ma andsin veel trenni.
Ja siis ma tegin veel 18 boksi.
Megatubli pliks :D

Wednesday, September 15, 2010

All is going well, ma ei oska midagi kirjutada eriti huvitavat. :D Täna hüppasime, vägaväga harašo, viimane parkuur oli täitsa nagu kena juba. Nii palju uut õppida aga ma vägaväga katsun kiiresti omandada :D Ühesõnaga muud ei oskagi öelda kui et kõik väga hästi praegu ja loodame et jätkub samamoodi :D

Friday, August 6, 2010

Okei, ma ei oska väga praegu midagi öelda. Traav on vägaväga hea. Galopp on 100x halvem, mõni trenn parem, mõni trenn halvem. Loodan et võistluste päev läheb parema päeva alla :D Egastahes järgmine võistlus siis 13. Virumaa Karikas. Ja siis vb Palladium Cup ja siis ilmselt Perila. Ja vahepeal peame veel Kaiaga võistlus ka korraldama Nuhjas, läheb kiireks :D