I PÄEV:
70cm - Tess & Anser - 4kp ( ÜLIHEA oli I võistluse kohta, niinii tubli poni, nii vähe alles hüpanud ja peaaegu üldse ei kartnud ja ainult natukene tahtis õlaga ära minna ja no superhea, maha tuli, sest 1 samm läks lihtsalt alla ja ta nii vähe hüpanud, et ei hüppa veel väga välja rasketest kohtadest. )
Marta & Anser - vale tee, aga tegelikult läks kõik vägaväga hästi neil ka, lihtsalt ühes pöördes kadus Martal ratse ära ja säärt jäi veits väheks ja siis üks vale tõke jäi tee peale ette ja tubli poni mõtles, et peab vist üle hüppama.
Nele & Ofreia - muidu ka väga tublid, aga üks hüpe tuli suurem ja Nele kukus alla kuidagi sealt.
Lotte & Ofreia - 0kp, tublid!
Kaia & Oliver - 0kp, aga ma ei näinud kahjuks nende sõitu, aga kuuldavasti hea :)
Karine & Torris - 0kp ,V koht!
Maris & Aigi - 0kp, ka mingi auhinnaline koht, 10s äkki vms. !
Kati & Viiger - 8kp, 1 tuli maha ja siis Kati sai mingi trauma ja tegi voldi :D Aga ka üliülitublid, Viigri 1. võistlus ja Kati 1. võistlus ka :)
90cm - Kaia & Oliver - 4kp, väga hästi läks!
Karine & Torris - 4kp aga ülihea sõit, sammud tulid välja ja väga ilus oli :)
Maris & Aigi - vist 1 maha, tuli natuke alla, aga muidu tublid.
II PÄEV:
85cm - Karine & Torris - täpselt ei mäleta, aga hästi oli mumeelest, 0 või 4kp
95cm- Karine & Torris - 1 või paar tuli maha vist kui ma õigesti mäletan aga ilusti sõitis muidu :)


